Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek


  • Index
  •  » POWITALNIA
  •  » Witam wszystkich! Szczególnie tych co mieszkają na SKYE!

#1 04-02-2019 15:47:54

Janusz1

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 04-02-2019
Posty: 1

Witam wszystkich! Szczególnie tych co mieszkają na SKYE!

Witam forumowiczów. 66 lat, kilka motocykli i podróże, podróże, podróże. Tyle o sobie. Zarejestrowałem się na tym forum bo w lipcu 2019 w dwa motocykle (GL1800 i BMW1200LT) objeżdżamy Szkocję. Szukam motocyklistów mieszkających na Skye i dalej na północ. Może są tu tacy. Chodzi mi o informacje o dobrych miejscowych restauracjach bo np. słyszałem ostatnio, że na Skye w jednej z nich jest polski szef kuchni. Może też podpowiedzi co do traktowania nas przez Policję itp. Czego np. absolutnie nie robić na drodze?  Mamy zamiar po Szkocji zrobić 2500km więc trochę jazdy i zwiedzania będzie. Interesujące miejsca wyciągnięte z internetów ale może jest gdzieś coś takiego co zapiera dech w piersiach a o czym mało kto wie! Jestem ciekaw Waszych opinii i rad! Pozdrawiam LwG

Offline

 

#2 22-03-2019 23:56:36

Siostra & Suchy

Użytkownik

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 18-07-2012
Posty: 82
.: Kawasaki Z1000SX

Re: Witam wszystkich! Szczególnie tych co mieszkają na SKYE!

Czesc, tutaj juz malo kto zaglada. Teraz wszyscy korzystaja z facebooka - grupa Polscy Motocyklisci w Szkocji lub polski klub motocyklowy Liberated MCC. Ciezko Ci bedzie znalezc kogos z wyspy Skye, bo niewiele ludzi tam mieszka.  Policja ogolnie jest tutaj spoko, nie ma takiej nagonki jak w PL.  Mieszkamy tutaj 13lat i nie mielismy ani jednej kontroli drogowej. Nieraz susza, ale to raczej na dwupasmowkach (sporo radarow i kontrola sredniej predkosci na glownych tylko). Na bocznych trzeba uwazac na owce, bo wlocza sie wszedzie. Polecam Wam przejazd do wsi Applecross i ogolnie zachodzie i polnocne wybrzeze. Wschod jest mniej ciekawy moim zdaniem, oprocz zamku Dunnottar w Stonehaven, stada fok w Newburghu i kilku jeszcze atrakcji. Powodzenia

Offline

 

#3 27-01-2024 20:54:11

 jedrek

Użytkownik

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 14-02-2010
Posty: 67

Re: Witam wszystkich! Szczególnie tych co mieszkają na SKYE!

Witaj Janusz, czekamy na realcje z wypraw ;-)

Offline

 
  • Index
  •  » POWITALNIA
  •  » Witam wszystkich! Szczególnie tych co mieszkają na SKYE!
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoszkocja.pun.pl spa Ciechocinek pakiety 1cleternal