Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek


#1 30-04-2013 16:30:59

 ZAharjasz

Nowy Użytkownik

Skąd: Jedburgh
Zarejestrowany: 22-03-2013
Posty: 9
.: CBR 600 F4i

Pobili CICHEGO!!!

Pobili Cichego arykul ponizej.

http://polemi.co.uk/informacje/wiadomos … akami-7229

Pomożecie ???

Offline

 

#2 30-04-2013 20:20:47

 Lester

Użytkownik

Call me!
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 04-11-2011
Posty: 192
.: Kawasaki Zx10 r

Re: Pobili CICHEGO!!!

O kur.....a mac , a mowia ze w Glasgow niebezpiecznie . Dobrze , ze nic powaznego sie nie stalo

Offline

 

#3 01-05-2013 13:36:48

 CICHY

Nowy Użytkownik

Skąd: GALASHIELS
Zarejestrowany: 22-04-2013
Posty: 4

Re: Pobili CICHEGO!!!

Witam wszystkich widzialem ze ZAhariasz dal juz znac o zdazeniu a wogole juz media tabia ja skoro pisze to znaczy ze zyje haha naszczescie mam tylko poobijana czaszke bo kopali mnie tylko po glowie u mnie skaczylo sie na obitej szczence ,glowie.stluczeniu kregow szyjnych i sluczeniu podstawy czaszki gozej z kolega bo ma zlamany nos i kosc policzkowa bo potraktowali go prawdopodobnie kastetem to byla zaplanowana  egzekucjia ja zadobrze nie pamietam ale bylo kilka samochodow ale teraz pomalu dochodzimy do siebie tylko niestety bez silnych proszkow jeszcze sie nie da wytrzymac ale do nastempnego zlotu wydobrzeje napewno pozdrawiam wszystkich CICHY

Offline

 

#4 01-05-2013 14:11:49

 Nivaa

Użytkownik

470345
Skąd: Inverness
Zarejestrowany: 07-09-2009
Posty: 142
WWW

Re: Pobili CICHEGO!!!

Przerazajace!! Widze ze juz maja jednego - mam nadzieje ze dostanie milion godzin 'community service' w osrodku dla uchodzcow!! A ze wy szybko wrocicie do zdrowia!!

Offline

 

#5 01-05-2013 15:01:04

Dziku

Użytkownik

Zarejestrowany: 10-05-2010
Posty: 58

Re: Pobili CICHEGO!!!

losz to co za banda... przykro slyszec natomiast tez i dobrze slyszec ze sie wylizujecie, w Irlandii jak mieszkalem to byly akcje typu zadzganie polaka srubokretem albo wkopanie kija od miotly w odbyt przez co tez koles oczywiscie zmarl z powodu obrazen wewnetrznych...  mi sie to w glowie nie miesci co oni sobie mysla i dlaczego a co dopiero ze to robia???
Tam w odwecie jacys ruscy tez irola zadzgali tez srubokretem a wtedy to wogle krzyk ze obcokrajowcy zaatakowali tobylcow i jak tak mozna?!?

Niestety tutaj nigdy nie bedziemy normalnie traktowani taka jest prawda.... ale w bojki nie ma co sie wdawac bo wlasnie gorzej jak jakies narzedzia pujda w ruch. Oni sa nieobliczalni poprostu patologia i zabicie czlowieka tak nie zabardzo robi wrazenie.

Zdrowia zatem!!


"It ain't really yours 'til ya chop da bit ch"

Offline

 

#6 01-05-2013 23:17:24

MOON

Moderator

Skąd: Carlisle
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 388

Re: Pobili CICHEGO!!!

Poprostu masakra, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.


=========================
Nie kradnij Rząd nie znosi konkurencji.

Motocykl a jak mam, ale nie używam

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Produkcja i sprzedaż szamb Żnin przeprowadzki warszawa boite de vitesses automatiques