Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek


#16 06-04-2013 13:02:01

MOON

Moderator

Skąd: Carlisle
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 388

Re: yo

nie wiem jak u Ciebie ale mój Road King skręca bardzo dobrze (obejrzyj sobie ćwiczenia policjantów mają te same sprzęty) co do trzepania to TC są na gumach więc przy 110 milach można zasnąć za kierownicą z nudów , a i tak uważam że największy urok mają Harleye które nie przyspieszają, trzęsą i nie hamują bo w końcu nie po to się rozpędzamy by od razu hamować Proponuję tą dyskusje dokończyć przy małym co nieco


=========================
Nie kradnij Rząd nie znosi konkurencji.

Motocykl a jak mam, ale nie używam

Offline

 

#17 07-04-2013 01:06:32

ghost

Użytkownik

Skąd: west calder
Zarejestrowany: 03-04-2013
Posty: 25

Re: yo

MOON napisał:

nie wiem jak u Ciebie ale mój Road King skręca bardzo dobrze (obejrzyj sobie ćwiczenia policjantów mają te same sprzęty) co do trzepania to TC są na gumach więc przy 110 milach można zasnąć za kierownicą z nudów , a i tak uważam że największy urok mają Harleye które nie przyspieszają, trzęsą i nie hamują bo w końcu nie po to się rozpędzamy by od razu hamować Proponuję tą dyskusje dokończyć przy małym co nieco

ale zgadzam się z tobą że trzęsące hadeki mają swój urok w końcu zaczynałem od junaków i emki więc wiem coś na ten temat, z chęcią podyskutuję ,może przy ognisku w sobotę na zlocie ?mam nadzieję że przyjedziesz pozdro

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels Oтeли Телук-Интан przeprowadzki warszawa boite de vitesses automatiques