Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek


#1 07-09-2009 11:42:31

 Zgryzliwytetryk

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-09-2009
Posty: 32

Dyskusja ogólna

To ja bym zaproponował małą zmiane i dodatek:
,,Wolną wole" nazwałbym ,,OFF TOPAMI" i dodał ,,DYSKUSJĘ OGÓLNĄ" tylko na temat motocykli. w sensie wszystko czego nie da sie skatalogować albo jak tematy o szerszym zakresie. bo ten dział zawszei na wszystkich forach cieszy sie nawiekszym powodzeniem.


Banda degenruchów na motocyklach..... ->SOFARIDERS adventure team<-
Jożin-delegat na uchodźctwie.....

Offline

 

#2 04-03-2010 12:05:43

 szyszka

Użytkownik

1977937
Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 28

Re: Dyskusja ogólna

na stronie glownej usunac te opisy: POWITALNIA (tu mozecie sie przywitac- przeca kazdy wie)
zamiast tego dodac informacje dla kazdego dzialu jaki temat byl ostatnio poruszany.
Jest informacja kiedy bylo ostatnio pisane ale nie wiadomo w jakim temacie.

EDIT: jak klikasz na kogos -> pokaz wszystkie posty to chcialbym tu przeczytac co TA osoba napisala w danym temacie, a nie odnosnik do tematu i szukaj se pan.

EDIT 2: fajnie byloby miec mozliwosc ogladania filmikow na tej stronie a nie wklejania tylko adresu do innej strony z filmikami. Mysle ze nie ma problemu zrobic aby wyskakiwalo mini okienko z filmikiem jak wstawia sie adres z youtube.

EDIT 3: Dzial CO I GDZIE KUPIC, zrobilbym z tego jedno glowne forum. Jak pojawia sie jakies ciekawe watki dotyczace kasku, ubrania lub moto to poprzyklejac na gore.

Ostatnio edytowany przez szyszka (04-03-2010 13:19:04)

Offline

 

#3 04-03-2010 13:09:15

Strike

Użytkownik

Skąd: Inverness
Zarejestrowany: 08-09-2009
Posty: 363
WWW

Re: Dyskusja ogólna

jak wstawisz odpowiedni kod z youtub'a w zanczniku (html) (/html) nawiasy oczywiście kwadratowe, bedziesz miał film w okienku,

nie jestem adminem, ale to jest standartowy szablon forum i obawiam sie, ze nawet admin ma troche ograniczone mozliwości

Ostatnio edytowany przez Strike (04-03-2010 13:50:40)


no to polej

Offline

 

#4 04-03-2010 13:34:11

 szyszka

Użytkownik

1977937
Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 28

Re: Dyskusja ogólna

Ogolnie to za bardzo rozciagniete jest ta strona glowna. Zeby przejechac na sam dol trzeba sie narolowac myszka, a jak chce wrocic na gore to zawsze lapie mnie chat i nie moge jechac

Skrocilbym to wszystko jak tylko sie da. Mysle ze bardzo pomoze zastapienie tych rozcleglych opisow pod kazdym forum informacja jaki temat byl ostatnio poruszany.

Offline

 

#5 04-03-2010 18:13:59

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dyskusja ogólna

Tak jak Strike powiedzial:
Filimiki mozna wklejac odpowiednim kodem - niestety widocze sa tylko dla zalogowanych.
Zgadza sie, jestesmy ograniczeni szblonem forum, nie wiem na ile o to trza Viatora pytac, jednak mysle, ze co do tej wyszukiwarki postow nic nie poradzi (choc funkcja przydatna).

Musisz pozwolic stronce zaladowac sie do konca, inaczej przerzuci Cie na chatbox (admin: da sie to zmienic?).

Co do opisow, tylko 2 z nich maja wiecej niz 1 linijke, choc to tez zalezne od rozdzielczosci. Admin sie rozpisal
Niestety bannery tez rozciagaja forum a na to nic nie poradzi.


I ode mnie, moze by tak usunac juz dzial MAPA?

Offline

 

#6 04-03-2010 19:48:04

 szyszka

Użytkownik

1977937
Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 28

Re: Dyskusja ogólna

dyziu napisał:

Tak jak Strike powiedzial:


....
I ode mnie, moze by tak usunac juz dzial MAPA?

Zgadzam się

Ostatnio edytowany przez szyszka (04-03-2010 19:48:38)

Offline

 

#7 05-03-2010 00:52:07

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Dyskusja ogólna

1.w zasadzie Strike i Dyzio juz powiedzieli to co najwazniejsze

2.strona moze i rozciagnieta a i moze admin sie rozpisal, ani chybi po piwie byl...

Szyszka jestes jednym z niewielu ludzi, ktorzy wyrazaja swoje sugestie i opinie
chcialbym aby wiecej uzytkownikow sie tu wypowiadalo

Wnioski oczywiscie wyciagam i zmiany na bank jakies nastapia...

w kazdym razie dzieki i zapraszam pozostalych


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#8 10-03-2010 12:56:06

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dyskusja ogólna

Szyszka,
Probowales moze zmieniac "preferowany styl forum", mi troche pomoglo.

Wejdz w: profil -> wyswietlanie -> wybierz preferowany styl

Reszta uwag przekazana do administracji.

Offline

 

#9 22-03-2010 23:22:10

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dyskusja ogólna

szyszka napisał:

EDIT: jak klikasz na kogos -> pokaz wszystkie posty to chcialbym tu przeczytac co TA osoba napisala w danym temacie, a nie odnosnik do tematu i szukaj se pan.

Klikaj:

szukaj -> wpisz co Cie interesuje  lub nazwe uzytkownika i na tej samej stronie zmien opcje "Pokaż wyniki jako" z watki na posty

Offline

 

#10 22-03-2010 23:44:46

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Dyskusja ogólna

Dyzio możesz tego powyższego posta jakos ładnie ubrać w słowa i umieścić jako poradnik w HELP? please


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#11 15-06-2010 22:24:18

 Eda666

Użytkownik

6585612
Skąd: Clackmannanshire
Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 11

Re: Dyskusja ogólna

Nie wiedzialem zabardzo gdzie umieścic moja sugestie wiec zapodalem tutaj. Mianowicie co myślicie o dodaniu po lewej stronie pod avatarem oprocz informacji typu: skad, zarejestrowany, posty, coś takiego jak UJEŻDŻAM: lub MOTO:.Gdzie każdy moglby naskrobać coś o swoim rumaku. Ewentualnie jeśli nie posiada to wybiera opcjew opisie: nie posiadam, zamierzam kupić ?? Co myślicie o tym?


".....na drzwiach wisi czarny kask,a pod nim wyblakła skóra i pył .....ten z poprzedniej drogi....."

Offline

 

#12 16-06-2010 09:45:33

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dyskusja ogólna

Eda666 napisał:

Nie wiedzialem zabardzo gdzie umieścic moja sugestie wiec zapodalem tutaj.

Jakby co, to zaloz temat w tym dziale.

Eda666 napisał:

Mianowicie co myślicie o dodaniu po lewej stronie pod avatarem oprocz informacji typu: skad, zarejestrowany, posty, coś takiego jak UJEŻDŻAM: lub MOTO:.Gdzie każdy moglby naskrobać coś o swoim rumaku. Ewentualnie jeśli nie posiada to wybiera opcjew opisie: nie posiadam, zamierzam kupić ?? Co myślicie o tym?

Wg mozna by bylo sprobowac na jakis czas i zobaczyc jak by to wygladalo.

Ale nie wiem czy Viator sie zgodzi, bo bedzie musial wpisac sobie VW POLO

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz spa Ciechocinek pakiety 1cleternal