Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 06-09-2009 00:50:18

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Mala sugestia

Dotyczy rozmiaru avatara .Czy mozesz zwiekszyc rozmiar tak 100X100 bo na mniejszym to g... widac .

Offline

 

#2 06-09-2009 00:52:07

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Mala sugestia

nie mam pojęcia, jeszcze do tego nie doszedłem ale postaram sie...
tylko najpierw skończe trzon forum a potem będę kolejno zajmował się detalami, ale dzięki za uwagę


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#3 06-09-2009 00:53:44

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Re: Mala sugestia

Dzieki !

Offline

 

#4 06-09-2009 01:33:17

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Mala sugestia

teraz zajkończone, pora zając się detalami...
Miki teraz zauważyłem, że jesteś ze mna juz od "mojego pierwszego cycka" :D ale niestety juz nie moge sprawdzic co tam nasmarowałeś, może kiedys mi powiesz


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#5 06-09-2009 01:47:00

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Re: Mala sugestia

Heheheh lepiej zebys nie wiedzial   

Offline

 

#6 06-09-2009 22:26:33

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Mala sugestia

Dobry,

Skoro juz o sugestiach i uwagach... z doswiadczenia na innych forach:

- dzialy:
   - fotki, a skoro juz o fotkach mowimy to mozliwosc wlejania fotek,
   
- Dzial "CO I GDZIE KUPIĆ" - zamiast moto/kask/ubranie zrobic inaczej.
Zostawic ten dzial, ale wczesniej wymienione zamiescic jako sub forum wewnatrz. W tym momencie za duzo jest wyrzucone na strone glowna. Moze zrobic dzial "hardware" w ktorym bedzie przyklejony temat "co i gdzie" (warsztaty, opony itp.)
   
- to samo z dzialem "SPOTKANIA/IMPREZY/ZLOTY/WYCIECZKI", za duzo na stronie glownej. Nawet mysle, ze wszystko to spokojnie zmiescilyby sie w 1. Nie ma nas tu (jeszcze) tylu i mysle, ze wystarczy. Jak nie to zawsze mozna przerobic, w zaleznosci od tego jak sie forum rozwinie.

- tematy przyklejone: Poradnik jak zrobic prawko, ubezpieczenie.

- bannery - mam wlaczona stronke glowna i widze 2 bannery, za duzo - mozesz je usunac? najlepiej oba.

- przyda Ci sie tu jeszcze dobry mod, np Miki.

Nie zebym sie czepial, fane to skleiles, takie tylko moje sugestie. Pewnie jeszcze cosik wymysle, ale najpierw musze sie opic i wytrzezwiec.

Pozdrawiam
dyzio

Offline

 

#7 06-09-2009 22:43:48

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Re: Mala sugestia

Forum powstalo dopiero wczoraj i sie kszaltuje .Z tego co widze to foty chyba mozna wklejac ,o prosze
http://www.fanatykhd.com/photo.php?photo_id=179
Co do reszty to moze Viator sie dostosuje .

Offline

 

#8 06-09-2009 22:49:09

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Mala sugestia

Spoko, wlasnie o to chodzi, zeby to forum jakos uksztaltowac, bo inaczej bedziemy mieli kolejne emito

Jak wklejasz fotki?
Mi chodzilo bardziej o to, zeby wklejanie bylo latwiejsze - (img)link do zdecia(/img).

Offline

 

#9 06-09-2009 22:53:22

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Re: Mala sugestia

Dokladnie tak jak mowisz/piszesz

[img]link do foty[/img]

Offline

 

#10 06-09-2009 22:57:04

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Mala sugestia

Fak, a jednak dziala to ja moze ide sie napic

do jutra :D

Offline

 

#11 07-09-2009 00:27:06

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Mala sugestia

dyziu - wiem, że nie ma Nas tu jeszcze wielu ale właśnie chciałem to na samym początku uporządkować, żeby nie powstawało tysięcy tematów i tym sposobem nie powstał właśnie bałagan ale przemyśle to co napisałeś, zresztą właśnie po to powstał ten dział abyśmy wspólnie tworzyli to forum.
Sprawa banerów - forum stoi na darmowym serwerze, coś za coś...
Jeśli się rozkręci, bedzie Nas wielu i bedzie nam służyło to wtedy pomyślimy o czymś lepszym i własnym...
a jak na razie musi pozostać tak jak jest


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#12 07-09-2009 00:37:36

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Mala sugestia

dyziu - namówiłeś mnie, Miki został moderatorem :D
           długo się nie opierał...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 

#13 07-09-2009 10:43:10

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Mala sugestia

Spoko, mysle, ze ekipy z poprzednich spotkan, nie trzeba bedzie specjalnie przekonywac, i tak czesc sie tu juz pojawila.

Patrzac na to teraz, fakt, na glownej stronce jest troche dzialow, niestety to bannery je rozpychaja.
To co wczesniej pisalem, moze kaski, ciuchy itd, nie sa takie zle, ale przyda sie jeszcze jedno: np w "innych" przyklej temat o wyrabianiu prawka w UK, oraz o ubezpieczeniu (jedna z najlepszych wyszukiwarek: http://thebikeinsurer.co.uk/ )

Jednak co do dzialu zloty imprezy wycieczki spotkania, osobiscie, zrobilbym z tego jeden, gora 2 dzialy. W tym momencie musisz sprawdzic 4 miejsca zeby zobaczyc czy cos sie gdzies nie dzieje (bo nie wiemy czy autor uzna dane spotkanie za zlot, spotkanie czy wycieczke).
Moja sugestia: Zrobic 1 dzial o spotkaniach. jesli bedziemy cos organizowac, zakladamy 2 tematy. Pierwszy organizacyjny przyklejony z wszystkimi szczegolami, wskazowkami i lista obecnosci, i drugi luzem o gadaniu o pierdolach na temat spotkania.

Bannery, ok to juz wiemy, darmowe forum. Z ciekawosci, orientujesz sie moze ile moze kosztowac pozbycie sie ich?

pzdr
dyzio

Offline

 

#14 07-09-2009 19:01:26

Miki

Moderator

Skąd: Swansea
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 292
WWW

Re: Mala sugestia

Mysle ze dzial Zloty/imprezy..... mozna zatytulowac BLIZSZE I DALSZE WYPRAWY MOTOCYKLOWE i tam zrobic "poddzialy" ZLOTY I WYPADY a drugi TURYSTYKA .
Wypadnie nam dzial TURYSTYKA a w to miejsce zrobil bym PRZEPISY I PRAWO W UK lub cos w tym stylu gddzie wlasnie mozna by podyskutowac na temat prawa jazdy ,przerejestrowywania sprzetow no i ubezpieczen.

Offline

 

#15 07-09-2009 20:50:00

 Viator

Administrator

5673760
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 05-09-2009
Posty: 361

Re: Mala sugestia

dyziu - co teraz sądzisz, lepiej?

Dział "giełda" pozostał dla czytelności niezmieniony
to samo z działem "co i gdzie kupić" a tu dwa słowa wyjaśnienia. Widzisz czasem chcę coś kupić np kask i szukam opini o konkretnym kasku a nie zawsze można łatwo je znaleźć, dlatego ja to widzę tak: szukam np. Nolan N102 wiec zakładam nowy temat w 'kaski' - 'nolan n102' i czekam na opinie kogoś, kto takowy użytkuje bądź użytkował a także na jakieś info gdzie można taki kask kupić w dobrej cenie i to samo tyczy sie moto i szmatek a w inny mogą znaleźć sie sakwy, kufry i co tam Wam jest potrzebne...
Apropo banerów to postaram się dowiedzieć i dam znać...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powodzenia na szlaku...

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder.com Hotele Lipno nad Vltavou spa Ciechocinek pakiety 1cleternal