Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 27-02-2014 22:18:28

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Dalsze losy motoszkocji...

Rozmawialismy o tym juz kilka razy na spotkaniach. Jak niektorzy z was wiedza, nasz admin Viator, nie rezyduje juz w Szkocji. Na dodatek, zablokowal sobie dostep do skrzyki mailowej i forum...

Jakis czas temu pojawialy sie pytania o galerie i zmiany na forum, niestey bez aktywnego administratora, nie ma mozliwosci wprowadzania zadnych zmian w ukladzie forum.

Sprawa moderacji rowniez nie jest idealna. W tym momencie Miki – nie zaglada na forum od czasu przeprowadzki, Moon – ma dostep wylacznie do Orla Bialego. W tej chwili moderacja ma tylko i wylacznie dostep do edycji postow, zamykania watkow i wstawiania banow, chociaz nie bylo za bardzo co robic.

W zeszlym roku udalo mi skontaktowac sie z Viatorem i Szfirem (ten drugi to admin „na wszelki wypadek”), Szfir mial zmienic moj status na admina, wtedy mozna by wprowadzic zmiany o ktorych rozmawialismy, jednak od tego czasu nic sie nie zmienilo. Probowalem nawiazac kontakt ostatnio, jednak rezultat pozostal taki sam.


Co teraz?

Mozemy pozostac na tej stronce, co niesie za soba koniecznisc pogodzenia sie obecnym ukladem. Biorac pod uwage fakt, ze forum glownie sluzy do dogadywania sie co do spotkan, to nie jest tak zle.

Inna opcja?
Zalozyc nowe forum ktore zostanie uksztaltowane na podstawie motoszkocji,  z poprawionym ukladem dzialow, moderacja i administracja.

Co za tym idzie... nie znam sie na tym, ale wyglada na to, ze trzeba by bylo zaczac wszystko od nowa (nie ma mozliwosci przeniesienia tematow). Na necie jest mnostwo darmowych serwisow umozliwiajacych zalozenie forum ale trzebaby pogodzic sie z reklamami i adresem typu „motoszkocja.hopsiup.freeforum.com”

Inna opcja jest zakupienie skrytpu i miejsca na serwerze, pozostaje kwestia kto za to zaplaci (administracja, moderacja, sciepa parafian)? Nie wiem jakie to koszty ale jak wiemy, liczba uzytkownikow motszkocji jest ograniczona...

Offline

 

#2 27-02-2014 23:54:32

 Lester

Użytkownik

Call me!
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 04-11-2011
Posty: 192
.: Kawasaki Zx10 r

Re: Dalsze losy motoszkocji...

Moje przemyslenie jest tego typu , ze ..... " sciepa parafian " , te pare funcikow sie odzaluje , przynajmniej ja nie widze problemu . To nic , ze " duzo sie tu nie dzieje poza sezonem" , ale nie w tym rzecz , zeby to bylo forum troli internetowych w stylu " scigacz Pl " ( z calym szacunkiem dla scigacza )

Offline

 

#3 28-02-2014 00:35:12

dziej076

Zbanowany

Zarejestrowany: 18-09-2011
Posty: 17

Re: Dalsze losy motoszkocji...

Hej witam. Ja takze mieszkam w Szkocji i pomimo tego ze wielu ludzi uwaza ze to co robie jako prezydent UPMS ORZEL BIALY chapter Scotland nie zupelnie odpowiada im uwazam iz wlasnie po to jestesmy ludzmi logicznie myslacymi aby byla i opozycja . Wracajac jednak do tematu strony motoszkocja i problemow proponuje odlozyc na bok wszelkie animozje na temat mojej osoby i tego czy sie komus podoba to co robie czy nie ale nawoluje do konkretow tzn do konkretnego dzialania. Jako wlasciciel zarejestrowanej legalnie domeny internetowej o nazwie
www.motoszkocja.com
jestem w stanie podzielic sie z wami ludzmi realnie myslacymi a nie tylko tymi ktorym nienawisc przycmila wzrok i wspolnie zbudowac oficjalna strone motocyklistow w Szkocji .Z mojej strony wykazuje chec do porozumienia i jedyne co oczekuje to zrozumienie i z ludzmi realnie myslacymi  jako administratorzy strony WSPOLPRACE . Nie wnikam w to co kto bedzie robil tzn jakie dzialy zakladal ale jedno jest pewne dzial UPMS ORZEL BIALY to bedzie moja dzialka . Apropo spraw finansowych to nie oczekuje zadnych korzysci materialnych za to ze zbudujemy WSPOLNIE TAKA STRONE .Tak wiec jesli bedzie ktos chetny do tego aby zbudowac od podstaw strone w necie a pozniej ja wspolnie poprowadzic to zapraszam do kontaktu ze mna . Pozdrawiam ----- dziej 
Ps oficjalny adres strony bedzie wygladal tak
www.motoszkocja.com
oraz podpiety bedzie pod nia oficjalny mail o tej samej nazwie .
Dla ciekawskich dodam iz jestem rowniez wlascicielem strony
www.motoszkocja.scot
ale ta strona bedzie aktywna dopiero w 2015 roku tak wiec jesli powstanie nowa strona motoszkocjja.com w 2015 r bedzie mozna ja poprostu przemianowac na .scot lub pozostawic jako.com

Offline

 

#4 28-02-2014 01:34:08

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dalsze losy motoszkocji...

Lester,
dzieki, niestety nawet nie wiem o jakim wydatku mowimy... Co sprowadz mnie do nastepnego... Musialby rowniez znalezc sie ktos, kto da sobie z tym wszystkim rade, moge pomoc z dzialami, ukladem i innymi pierdolami, ale z reszta niestety nie poradze.

Offline

 

#5 28-02-2014 09:18:05

Strike

Użytkownik

Skąd: Inverness
Zarejestrowany: 08-09-2009
Posty: 363
WWW

Re: Dalsze losy motoszkocji...

dziej nie mam nic do ciebie jako osoby i chetnie z tobą wychyle kielicha przy ognisku, ale to co zrobiłeś (z rejestracja domen) i twoja propozycja jest conajmniej nie na miejscu, i chyba jednak nie mam ochoty na tego kielicha.

Dyziek, niedługo bedzie pewnie jakies ognisko, to pogadamy i cos zadecydujemy.

Ostatnio edytowany przez Strike (28-02-2014 09:32:21)


no to polej

Offline

 

#6 28-02-2014 09:43:44

dziej076

Zbanowany

Zarejestrowany: 18-09-2011
Posty: 17

Re: Dalsze losy motoszkocji...

No coz STRIKE z toba czy bez ciebie strona bedzie czy ci sie to podoba czy nie . Apropo reszty twojej wypowiedzi trzeba bylo POMYSLEC a nie teraz wylewac smutki jaki to jestem beeee . Moja propozycja nadal aktualna bo liczy sie chec zjednoczenia i budowy porzadnej strony bez uprzedzen do coniektorych Od siebie dodam jeszcze to ze widac nie tylko na forum zapodany byl pomysl o zmianach bo od kilku dni zchodza mi na mail informacje z cenami za odkupienie adresu . Jesli chodzi o ognisko to zaden problem jednak w odroznieniu od CONIEKTORYCH kiedy jezdze NIE PIJE i jak to ujal jeden z chlopakow z klubu lepiej zeby taki czy inny OSZOLOM po kilku glebszych na motor nie wsiadal bo pal licho niech sie sam zabije ale jeszcze ztwarza zagrozenie dla innych . Tak wiec NIE PIJ CHLOPIE JAK JEZDZISZ NA MOTORZE !!!!!
Temat zapodany jesli sa inne osoby chetne do wspolpracy to zapraszam .

Offline

 

#7 28-02-2014 09:59:05

 dyziu

Administrator

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 910

Re: Dalsze losy motoszkocji...

dziej,
prosze, wez przestan. nikomu tutaj nie chce sie czytac Towioch wypocin.  Nie pierwszy tamat i nie pierwsze forum na ktorym ludzie maja Cie dosc. Po tym co tutaj zaprezentowales, serdecznie dziekuje za jakakolwiek wspolprace, a insynuajce, ze probujemy od CIebie odkupic adres to jakies zarty.

Motoszkocja, to tylko nazwa, nie wazne jak to tutaj wyglada, wazne jacy ludzie tu zagladaja i poza jednym wyjatkiem dotychczas bylo zajebiscie. Nawet jesli wszystko pozostanie w obecnym ukladzie, stronka bedzie spelniac swoje zalozenie.


Na koniec, szerokosci. Ale jesli masz zamiar pisac ciagle to samo, to nie tutaj.

Offline

 

#8 28-02-2014 10:11:12

dziej076

Zbanowany

Zarejestrowany: 18-09-2011
Posty: 17

Re: Dalsze losy motoszkocji...

jesli ktos chce dalej dyskutowac ten temat lub decyzje, prosze na prv.

dyziu

Ostatnio edytowany przez dyziu (28-02-2014 11:07:27)

Offline

 

#9 28-02-2014 10:24:22

Strike

Użytkownik

Skąd: Inverness
Zarejestrowany: 08-09-2009
Posty: 363
WWW

Re: Dalsze losy motoszkocji...

Ostatnio edytowany przez Strike (28-02-2014 11:30:08)


no to polej

Offline

 

#10 03-03-2014 13:42:54

MOON

Moderator

Skąd: Carlisle
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 388

Re: Dalsze losy motoszkocji...

A pro po sciepy, proponuje do spotkania zapoznać się z kosztem rejestracji domeny i zrobić zrzutę na rozpoczęciu, myślę że na całą ekipę nie wyjdzie więcej niz 1-2 funa od osoby

Ostatnio edytowany przez MOON (03-03-2014 13:43:50)


=========================
Nie kradnij Rząd nie znosi konkurencji.

Motocykl a jak mam, ale nie używam

Offline

 

#11 03-03-2014 14:25:25

 Lester

Użytkownik

Call me!
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 04-11-2011
Posty: 192
.: Kawasaki Zx10 r

Re: Dalsze losy motoszkocji...

MOON napisał:

A pro po sciepy, proponuje do spotkania zapoznać się z kosztem rejestracji domeny i zrobić zrzutę na rozpoczęciu, myślę że na całą ekipę nie wyjdzie więcej niz 1-2 funa od osoby

Bylem na jednym polskim forum , robilismy sciepe po 10 zeta i jest oplacone dwa lata i jeszcze chlopaki maja na rozpoczecie Co najwazniejsze , maja spokoj z reklamami

Offline

 

#12 03-03-2014 21:07:54

 michal

Użytkownik

Skąd: Kilmarnock
Zarejestrowany: 09-05-2010
Posty: 13
.: Kawasaki zx6r

Re: Dalsze losy motoszkocji...

Mozna tez przeniesc sie do forum http://www.polishbikers.com/ i stworzyc zamknieta grupe "motoszkocja" wtedy nic by to nie kosztowalo.

Offline

 

#13 03-03-2014 23:17:09

 jedrek

Użytkownik

Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 14-02-2010
Posty: 67

Re: Dalsze losy motoszkocji...

No to chyba nawet niezły pomysl, bo na naszej stronie to się mało dzieje, tylko trzeba by się tam z kims dogadac. No chyba ze chcemy być niezależni.

Offline

 

#14 04-03-2014 00:06:42

MOON

Moderator

Skąd: Carlisle
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 388

Re: Dalsze losy motoszkocji...

jestem zarejestrowany na forum Polishbikers, ale atmosfera tego forum zawsze bardziej mi się podobała ale to moje odczucia.


=========================
Nie kradnij Rząd nie znosi konkurencji.

Motocykl a jak mam, ale nie używam

Offline

 

#15 04-03-2014 03:20:20

 Lester

Użytkownik

Call me!
Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 04-11-2011
Posty: 192
.: Kawasaki Zx10 r

Re: Dalsze losy motoszkocji...

No tutaj jest bardziej kameralnie , a tam niektorzy to ....loza szydercow Jednak , nie jest tam najgorzej

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Grodzisk i okolice Firma spa Ciechocinek pakiety 1cleternal