Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 18-09-2011 22:04:57

dziej076

Zbanowany

Zarejestrowany: 18-09-2011
Posty: 17

Hejka wszystkim

Hej wszystkim naimie mam Andrzej ale dla znajomych jestem dziej i tak mozecie mi mowic .W Szkocji siedze od 06 maja 2004 roku i nie zamierzam sie z tad nigdzie ruszac na stale hihihihihihi.Obecnie dosiadam tu w Edim TRIUMPHA TROPHY 900 w pieknym ciemnozielonym kolorku typu british racing green .W Polsce z bulem serca zostawilem w garazu kilka moich sprzecikow ( i tu jak ktos chce niech wierzy a jak ktos to neguje to tez jego sprawa - dla niewierzacych moge wszystko udokumentowac to tak apropo ) aaaaaaaaaa jeszcze jedno wychodzac slowa krytyki jaki to ja jestem samochwalca i co to ja nie mam uswiadamiam was ze to tylko przyklad moich burzliwych losow zycia te sprzeciki hihihihihi  a wiec
JUNAK M10
SHL M05
SHL M11
WFM OSA M51
JAWA 350 typ 354
K-750 z koszem
K-650 z koszem ( DNIEPR MT09)
SIMSON SR 1
SIMSON SR2
i tak na dokladke
VW 1200 GARBUS Z 1971 roku
Oczywiscie wszystkie sprzety oryginalne zadnych ciec czy przerobek .
Tak wiec jeszcze raz witajcie wszyscy --- dziej ---

Offline

 

#2 20-09-2011 03:24:33

dawids

Indywidualista Generał

12080797
Skąd: falkirk
Zarejestrowany: 08-09-2009
Posty: 372

Re: Hejka wszystkim

Tos zaszalal a losy byl naprawde laskawy dla ciebie skoro taki wielki gararz masz hihjhi


Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranie złych ludzi.

Offline

 

#3 05-10-2011 20:25:33

dziej076

Zbanowany

Zarejestrowany: 18-09-2011
Posty: 17

Re: Hejka wszystkim

Los laskawy hmmmm no moze troszke ,czego nie mozna powiedziec o Pani XXXXXXX wBydgoszczy na stanowisku wojewodzkiego konserwatora zabytkow ktora na moj wniosek o legalnym wywozie z kraju moich sprzetow w oficjalny sposob powiedziala NIE a zeby to NIE  bylo spotegowane chciala nawet je oplabowac i opieczetowac plus wciagnac do krajowego rejestru pojazdow zabytkowych aby uniemozliwic ich wyjazd z kraju na dluzej niz 30 dni w roku  .Sprawa nadal sie toczy pomimo ponad 7 lat ale to dddlluuggaaaaaaa historia .

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com Oтeли Боунес-он-Уиндермир przeprowadzki warszawa boite de vitesses automatiques