Motocykliści w Szkocji...

Forum wielbicieli dwóch kółek


#1 11-08-2011 01:12:28

 vulcan

Użytkownik

Skąd: aberdeen
Zarejestrowany: 10-08-2011
Posty: 26

ave kapcie!!!

po prawie 7 latach smigania po drogach irlandii z debilami z husarrii postanowilem opuscic to niezwykle toksyczne towarzystwo.
oddalem wiec motocykl najlepszemu kumplowi za przyslowiowa czapke sliwek i wynioslem sie z cork do aberdeen z mocnym
postanowieniem, iz od tej pory bede wiodl nudne zycie porzadnego emigranta :angel: - dosc juz spraw w sadach za niebezpieczna
jazde - lepiej zapisac sie do moherowych beretow!!! niestety nie przewidzialem tego, ze tak mocno ta toksyna przesiaklem(a moze
wytrzaslem resztki zdrowego rozsadku na irllandzkich bezdrozach). pieprzyc mocherowe berety!!! mam nadzieje, ze wsrod was znajde
podobnych do siebie - nieuleczalnie zarazonych bakcylem motocyklowym popaprancow. do zobaczyska na najblizszym zlocie!!!

Offline

 

#2 11-08-2011 10:28:33

 Nivaa

Użytkownik

470345
Skąd: Inverness
Zarejestrowany: 07-09-2009
Posty: 142
WWW

Re: ave kapcie!!!

Witaj vulcan!

Offline

 

#3 11-08-2011 17:46:04

MOON

Moderator

Skąd: Carlisle
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 388

Re: ave kapcie!!!

Nie no tu są sami porządni obywatele, nie ma tu miejsca na dziwactwa wszyscy chodzimy do kościoła w moherowych beretach w tym roku obowiązuje kolor fioletowy. A tak na poważnie to witam na kolejnej wyspie i pozostaje mi czekać do spotkania by można było zatankować pod korek niekoniecznie motocykl


=========================
Nie kradnij Rząd nie znosi konkurencji.

Motocykl a jak mam, ale nie używam

Offline

 

#4 11-08-2011 23:00:12

 dzidek

Użytkownik

17859499
Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 06-09-2009
Posty: 35

Re: ave kapcie!!!

Powitac Vulkan

wpadnij jutro na Balmedie będzie małe spotkanie motocuklistow :beer:

Offline

 
Liczniki na stonę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels https://lukaszsurma.pl/ przeprowadzki warszawa boite de vitesses automatiques